Gry Cartoon Network

Wpisy

 • sobota, 20 października 2012
  • Gry Cartoon Network

   Ben 10

   10-letni Ben Tennyson wraz z kuzynką Gwen i dziadkiem Maxem jadą w lecie na kemping. Podczas niego Ben znajduje Omnitrix – urządzenie podobne do zegarka. Dzięki niemu może się zmieniać w dziesięciu kosmitów: Czterorękiego, Inferno, Zębala, Diamentogłowego, Dzikopyska, Szybciora, Muchę, Szarą Materię, Fantoma i Upgrade’a. Później do zegarka dochodzą nowi kosmici: Kulopłot, Dzikie Pnącze, Upchuck, Klon, Największy i Gała. Omnitrix wchłania też DNA kosmicznego wilkołaka, mumii, Vicktora i Eona. Ben pod postacią kosmitów broni świat przed złem. Jego największym wrogiem jest Vilgax.

   Generator Rex

   Generator Rex (2010) – amerykański serial animowany tworzony przez grupę Man of Action. Serial bazuje na komiksie M. Rex, opublikowanego dla Image Comics w 1999 roku. Jego światowa premiera odbyła się 23 kwietnia 2010 roku, natomiast w Polsce odbyła się 11 lutego 2011 roku na kanale Cartoon Network. Odcinki z polską wersją językową będą emitowane na kanale Cartoon Network co piątek.

   Jeśli jesteś fanem gier o przygodach Bena 10 lub Generatora Rexa to musisz koniecznie zagrać w najnowsze gry Cartoon Network!

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   adamfinski
   Czas publikacji:
   sobota, 20 października 2012 18:39

Kanał informacyjny

Opcje Bloxa